Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Bellek Azaltı Hata ve Çözümleri

303 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı Akşam kapattınız ertesi gün geldiğinizde bilgisayarınızda açıp çalışmaya başladığınızda Bellek azaldı hatası ile karşılaşa bilirsiniz. Bilgisayarınız normal stabil çalışırken bazen böyle hatalar ile karşılaşa bilirsiniz. Her zaman yolunda gitmeye biliyor. peki Bu hatalar neden kaynaklanıyor olabilir ?

İlk önce bilgisayarınızda çalıştığınız program önemlidir kaç program açık ( ÇALIŞIR ) olduğuna bakmak gerekir arka planda var ise çalışan programlar bunları gözden geçirerek kapatınız.

Sanal Bellek Boyutlarını ayarlayabilirsiniz. Sanal bellek nedir diyecek olursan fiziksel belleğin görünürdeki ram değerini artırarak çalışan uygulamalara sürekli destek veren özelliktir. bununla ilgili olarak Sanal Bellek Değeri Nasıl Artırılır Buradan Öğrene bilirsiniz.

Bilgisayarınızda virüs taraması yapınız Eğer ki bilgisayarınıza bulaşan bir virüs var ise bu bilgisayarınızın ram yiyecektir. Son olarak ise bilgisayarınızda Bir ram yükseltmeye gidebilirsiniz Ram çalıştığınız programlara yetmiyor olabilir. ama durup dururken bilgisayarınızda ram sorunu oluşuyor değerleri artırıyor ise genel virüs girmiş olabilir bunu göz önünde bulundurunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın