Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayar’da klasörler yeni pencere açılıyor.!

4.152 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz klasörleri kategori yada arşiv sırasına koymak yada yüklediğiniz programların dosyaları belirli klasörlere atar hepsi bir yerde toplanmış olur sizde bu klasörlere girerek değişiklik yapmak istersiniz.

Bu değişiklik yapmak için girdiğiniz klasörleri açtığınızda normal o klasörün içine girer şayet bir aksilik olur da her klasör farklı yeni pencerelerden açılırsa yada öyle ayarlamak isteye bilirsiniz. 

Ama ayarları normal tüm klasörleri tek pencere aç işaretli olduğu halde farklı pencerelerde açılıyorsa bununla ilgili yapmanız gereken bir kaç ayar vardır.

klasörleri tek pencere açmak

 

 

Burada Ayarlar normal ilen farklı yeni pencerede açmasını düzenlemek için birde şu yolu deneyebilirsiniz.

1 – C:\ProgramFiles>İnternet Explorer> ieproxy.dll   dosyasını Resimde gördüğünüz dosyayı kopyalayıp

ieproxy

 

C:>Windows>system32 klasör içine yapıştırıyoruz. Daha sonra System32 içindeki Cmd dosyasını Yönetici olarak çalıştır. Açılan siyah dos penceresine regsvr32.exe ieproxy.dll komutunu yazarak enterleyiniz. Böylece klasörler yeni pencerede açılmayacaktır, eğer klasörleri farklı yeni pencerelerde açmak istiyorsanız bunun ise yine bu metodu seçebilirsiniz. Kolay Gelsin…

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

bilgisayar’da klasörler yeni pencere açılıyor.! (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Helal olsun kardeş tek burada çözüm var çok iyisin be 1 kere daha önceden denemiştim olmadı şimdi oldu başka hiçbir sitede bulamadım :( siteyi araştıracam baya iyiymiş :=

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın