Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Varsayılan Tarayıcı Ayarı

4.249 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni çiçeği burnunda işletim sistemi Windows 10 , ile ilgili olarak bir çok ayarın eski işletim sistemleri ile bir farklılığı olmadığı bazı yeni özelliklerin ve ayarların değiştiğini görmekteyiz. Blog sayfalarında Windows 10 Edge varsayılan olarak kullanılmak için zorlandığı yazılmaktadır.

Windows 10 varsayılan tarayıcı olarak ayarlama ;


Bu ayrı bir sorun gibi gelmektedir. Bunun için bu konu üzerinde ayrıca çözüm arayacağız. Şimdi konumuzda Windows 10 Edge var sayılan tarayıcı olarak gelmektedir. Biz varsayılan tarayıcı olarak Google Chrome , Firefox veya Safari olarak nasıl ayarlanır bunun hakkında daha önceden paylaşmıştık şimdi bunun için konu başlıklarını sizlere link vererek aynen önceki konularda olduğu gibi ayarlayabiliriz.

Google Chrome Varsayılan Tarayıcı olarak Ayarlama 

Mozilla – Firefox Varsayılan Tarayıcı olarak Ayarlama 

Yukarıda tarayıcıları varsayılan tarayıcı olarak atadınız , bunlardan bağlantı sorunu yaşıyor , İnternet var ama bağlanamıyor iseniz o zaman Ayarlar >> Ağ ve İnternet >> Ara Sunucu >> El ile Arama Sunucu kurulumu >> ara sunucu kullanımı kapatın .

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Windows 10 Varsayılan Tarayıcı Ayarı (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. UP CLEANER yazılım doğrudan kullanmak istediğiniz tarayıcıyı ayarlamak için yardımcı olabilir。

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın