Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 telefon ekle nedir / nasıl kullanılır

296 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Windows 10 ile yeni gelen güncellemeler arasında ayarlar sekmesinde karşınıza çıkan telefon kısmında bir ayardan bahsedeceğiz. Windows 10 telefon özelliği ile ilgili olarak nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır gibi sorulara bu yazımızda sizleri bilgilendireceğiz.

WİNDOWS 10 TELEFON EKLE ÖZELLİĞİ NEDİR

Bu özelliği henüz keşfedemediyseniz ilk önce Windows 10 işletim sistemini güncellemek gerekecektir. Windows 10 güncellemelerini Ayarlar > Güncelleştirme üzerinden işletim sisteminizi Upgrade ederek yükseltiniz.

Ardından Windows Tuşu + I harfi birlikte basarak Ayarlar menüsü içinden telefon sekmesini göreceksiniz.

Windows Ayarları içinde “TELEFON” ayarları üzerinden şimdi neler yapılabiliyor bununla ilgili olarak sizlere bilgi verelim.

Bu özellikte yeni telefon numarası eklemek suretiyle Android ve iPhone telefonlarınızdan bilgisayarınıza metin gönderebilirsiniz.

Son fotoğrafları görebilirsiniz, web sayfaları doğrudan görüntüleyebilirsiniz. Telefonunuzdaki fotoğraflara, mesajlara, bildirim ve diğer dosyalara anında erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için telefon markasını ve telefon numarası eklemek yeterlidir.

Telefon Ekle kısmından butona bastığınızda yukarıda örnek resimde olduğu gibi bir menü gelecektir. Bu alandan Telefonunuz işletim sistemi belirten simgeye basınız.

Ardından Oturum açma menüsü ile Microsoft hesabı ile oturumu açınız doğrulama yaparak adımları takip etmeniz halinde Windows 10 telefon numarası ekleme işlemi ile bu adımı geçebilirsiniz.

Böylece telefon ile bilgisayarı senkronize ederek çalışabilirsiniz. Bazı kullanıcılardan hala Win 10 telefon ekle özelliği yok, gelmiyor gibi hata mesajlarına istinaden bilgisayarın işletim sisteminin güncellenmesi gerektiğini hatırlatalım.

Bu konumuzda Windows Ayarları telefon ekle Windows 10 konusunda sizlere bu işlemin nasıl yapıldığı, nedir, ne demek, ne işe yarar konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın