Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Twitter Araması nasıl yapılır

215 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Twitter gelişmiş arama nasıl yapılır bunu bu yazımızda sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Bu aramada neler yapılabilir Twitter üzerinde belirli bir tarih aralığında daha odaklı, doğru bir şekilde arama yapmak için kullanılan bir arama yöntemidir.

Dünyaca ünlü popüler kişileri, etiketleri, aklınıza gelen her konuyu ayrıntılı bir şekilde iki tarih aralığında bölgesel olarak arama yapabilirsiniz.

Gelişmiş Arama da kelime araması, tam olarak ifade edilenler, herhangi bir kelimenin geçtiği yerler veya aramalarda hariç tutulacak kelimeler şeklinde arama yapılmaktadır.

TWİTTER GELİŞMİŞ ARAMA

Gelişmiş arama yapabilmek için Kullanıcı adı ve Parola ile Twitter oturumunu açmanız gerekmektedir. Aramalara girmek için  “https://twitter.com/search-advanced” adresi üzerinden gelişmiş arama yapmak için girebilirsiniz.

Twitter gelişmiş arama arama yapmak için yukarıda arama alanlarını doldurmanız ve arama konumuna göre istediğiniz alanı belirleyerek arama yapabilirsiniz.

Bu konumuzda gelişmiş arama twitter da nasıl kullanılır bunu makalemizde sizlere anlatmaya çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın