Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Mağaza sorunu ve çözümü

6.641 views
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft yeni İşletim Sistemi olan Windows 10 , bir çok sorunları’da beraber getirdi. Bu her zaman böyle olmuştur her yeni sürümde mutlaka hatalar oluşmaktadır bu zamanla geri bildirimler sayesinde daha iyi olacak ve güncellemeler ile çözülecektir.

Üzerinde çalışıyor sorunu , yükseltme sorunu gibi bir çok sorunlardan biride Windows 10 Mağaza ( store ) sorunudur. Mağaza girememe , açılma sorunu yaşanmaktadır.

Peki Windows 10 Mağaza sorunu nasıl çözülecek bununla ilgili olarak aşağıdaki adımlar yardımcı olacağını düşünmekteyim.

Bu soru gidermek için küçük bir yazılım olarak Sorun Giderici Aracı olan “AppsDiagnostic” uygulamasından bahsedeceğim . Bu uygulamada eğer sürücülerden kaynaklı doğa bilen bir sıkıntı var ise bunu tespit edecektir.  Bu uygulamayı “http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=268423” adresinden indirip uygulamayı çalıştırın ve mağaa sorunu çözümü sonuçlarını size verecektir.

Diğer Bir çözüm yolu Güncel olarak Ekran Kartı sürücü ile Grafik Kartınızın sürücüsünü güncelleyin büyük bir olasılıkla ekran kartı bağdaştırıcısı bu sorun yapmaktadır.

Arama Tags & Etiket ;

Windows 10 Mağaza Sorunu , Windows 10 mağaza açılmıyor , Windows 10 store soru ve çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Windows 10 Mağaza sorunu ve çözümü (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Bir de İndirme Başlatılıyor diyor bişey olmuyor . Daha önceden 3.4mb inmiş ama şimdi inmiyor ikisi içinde yardım lütfen !!!

  2. “http://www.technicalnotes.org/fix-server-stumbled-windows-store-error-0x80072efd/” linkdeki işlemleri yaptım daha sonra Ayarlardan -Ağ ve İnternet-Ağ sıfırlama yaptım düzeldi.Microsoft-Edge çalışmıyordu o dahi düzeldi.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın