Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 ile ilgili Hata & Sorun Buraya Yazın

4.806 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , ademocut.com blog sayfasını ziyaret eden ve devamlı takip eden ziyaretçiler ve kendim olmak üzere Windows 10 ile ilgili sıkıntılarınızı , karşılaştığınız sorunları hataları buraya yazarak sorunlarınıza çözüm olalım . Eğer Windows 10 ile ilgili karşılaştığınız sorunları yorum bölümüne bırakırsanız çözüm sağlamaya çalışacağım.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Windows 10 ile ilgili Hata & Sorun Buraya Yazın (27 Yorum)

Yorum Yaz

 1. iyi günler sorunları sıralıyorum :)
  1- nette gezerken sayfayı hareket ettirdiğim de kendiliğin kayıyor
  2- masaüstü simgesini ayrı bir yere koyuyorum yenile yapınca eski yerine geri geliyor ( otomatik hizalama kapalı)
  3-bilgisayarı açtığımda simgeler büyük oluyor her seferinde
  4- dosya içindekileri sıralanma şeklini tarih yapıp çıkıyorum ama geri açtığımda ada göre oluyor
  yardım eder misiniz

  • Merhaba Uğur bey , Ekran Kartı sürücülerini güncelleyin. Son olarak Ekran Çözünürlüğünü ayarlayın.

 2. windows 10 da her açılışta xrWCbgnd.dll hatası alıyorum.Bunu nasıl çözebilirim?Teşekkürler

 3. merhabalar,
  internet tarayıcıları üzerinden outlook hesabıma giriş yapamıyorum. çözüm için yardımcı olabilir misiniz. şimdiden teşekkürler.

  • Selam Tayfun Bey , Nasıl giriş yapamıyorsunuz biraz açıklar mısınız , şifre mi yanlış yoksa sayfa mı görüntülenmiyor ne gibi bir sorun yaşıyorsunuz.

 4. şifre doğru ama bilgisayarımı windows 8.1den 10a yükselttim.başka bir bilgisayardan hesabıma giriş yapabilirken kendi bilgisayarımdan giriş yapamıyorum.her seferinde güvenli bağlantı girişimi başarısız deyip sayfa yükleme sorunu veriyor.

 5. NetFramework tüm sürüm paketi yüklü ve hertürlü şeyi denedim bu tüm sürüm paketini kaldırma araçlarını falan ama bilgisayardan kaldırmadı başka bir framework yüklemek istediğim zaman tüm sürümler var diyor ama programlar kısmında özellik aç kapatta aktifleştirdiğim halde olmuyor lütfen yardım

 6. mağazaya erişemiyorum. hesabıma giriş yapamıyorum. tık yok, tıklıyorum hiç tepki vermiyor. hesabıma giriş yapamıyorum. yapamadığım için uygulamaları yükleyemiyorum.

 7. bilgisayar belirli bir saatten sonra yarı donmuş olarak kalıyor yenilediğim zaman simgeler kayboluyor hiç bir işlem yapamıyorum tekrar yenileyeceğim zaman ise yazılar gözükmüyor.Bilgisayarı kapatıcağım zaman başlat menüsü açılıyor sonra kayboluyor yeniden başlattığım zaman düzeliyor lütfen yardım edin!Bunların hepsi win10 a geçtiğim zaman oldu.

 8. windows 10 da varsayılan uygulama ve ayarlarım sabit kalmıyor. Bilgisayarı bir kaç açıştan sonra ayarlamış olduğum varsayılan uygulama veya ayarları ilk haline dönüyor sorunu nasıl çözebiliriz?

 9. Merhaba. Win10da açılışta parola yerine pin kullanıyorum fakat artık şifreyi doğru yazdığım halde bilgisayar çevrimdışı uyarısı veriyor nasıl düzeltebilirim acaba?

 10. Yeni bir bilgisayar aldım ve windows 10 yüklü olarak geldi ancak türkçe ayarlamama rağmen ayarlar-settings bilgisayar this pc olarak gözüküyor yani işletim sistemi dili ingilizce uyarılar vs.

  Düzeltmeye çalıştım verdiğiniz yönergelere göre fakat Türkçe dil paketi indirilmiyor şu an mevcut değil yazıyor anlayamadım yeni bir sürüm mü bilgisayarda yani işletim sisteminde mi sıkıntı var anlamadım

  Windows 10 home single language diyor sürüm olarak

 11. Merhaba Adem Bey.
  Bilgisayar boşta kalıp, uyku moduna geçtikten sonra girdiğimde, intel ekran kartı yerine nvidia ekran kartına geçiş yapıyor ve yeniden başlatıncaya kadar değişmiyor bu. Yardımcı olursanız sevineceğim, kolay gelsin.

  • merhaba bunu bios üzerinden kapatabilirsiniz veya aygıt yöneticisi üzerinden o ekran kartını kapatarak deneyin.

 12. win 10 da açılışta winload.exe ve hata kodu 0xc0000225 alıyorum.
  elimde bu bilgisayara ait kurtarma diski bulunmamaktadır.
  başka bilgisayarda yeniden kurulum diski oluşturmak işi format atmadan çözmeye yarar mı?

 13. internetten oyun yükledikten sonra açmaya çalışıyorum ve
  sağlama paketi yükleme başarısız oldu 0x80070057 hata kodu veriyor çözümü nedir

 14. win 10 yükledikten sonra video ve film izlerken youtube de bile ses kayması sorunu yaşıyorum lütfen yardım edin sürücüler güncel olduğu halde çözemedim

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın