Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Genel ( God Mode ) Ayarları

750 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Windows 10 Genel Ayarlarının nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğim. Bu ayarlar Windows için hazırlanmış arka plan gizli ayarlarıdır. Godmode veya diğer adı ile tanrı mod olarak bilinir. Bu gizli ayarlarda windows için tüm ayarları ve bilinmeyen diğer ayarları yapabilirsiniz.

Bu konumuzda Windows 10 god mode ayarları nasıl aktif edilir açılır bunun hakkında bilgi vereceğim. Daha önceden hazırladığım Windows 7 God Mode için konuyu bir nevi buraya taşımız olacağız.

Windows 10 God Mode Nasıl Aktifleştirilir?

Masaüstü geliyoruz Ctrl + Alt + N tuş yardımı ile veya faremiz sağ yön tuşu ile yeni > Klasör oluştur diyerek yeni bir klasör oluşturuyoruz bu klasörümüze aşağıdaki kod yapıştırıyoruz.

GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

Oluşturduğumuz bu klasör adından sonra masaüstünde bir ayarlar dosyası oluşacaktır. Bu ayarlar dosyasını açtığınızda artık tüm gizli ayarlara ulaşmış olacaksınız. Kısaca buradaki ayarlar bilgisayarınızda bulunan ayarların kısayolları dır. Sizde deneyerek tecrübe edinmiş olursunuz.

Arama Tags & Etiketler :

God Mode Windows 10 , Windows 10 Gizli Ayarlar , Windows 10 God Mode Etkinleştirme , Windows 10 God Mode nasıl oluşturulur

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın