Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 fare imleci nasıl değişir?

747 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Windows 10 işletim sisteminde imleç değiştirme konusunu anlatmaya çalışacağız. Yeni bir işletim sistemi olan Windows 10‘da bazı özellikler ve menüler hali ile değişmiştir. Diğer Windows 7 ‘de olduğu gibi imleç değiştirme farklı adımlar ile yapılmaktadır.

Windows 10 fare imleci nasıl değişir?

biraz görsellik ve ayrı bir hava verecek olan fare imleci değiştirme konusunda kolay yollarla imleci değiştirebiliriz. “https://yadi.sk/d/PzluCnfb3HgBQV” adresi üzerinden .rar dosyasında imleç dosyalarını indiriyoruz.  Buradan seçeceğiniz imleç dosyasını install veya kur olarak sisteme yüklüyoruz. Yükleme talimatı dosya içinde vardır. 

 

Denetim Masası > Donatım ve Ses > Fare adımlarını takip ediyoruz. “İşaretçiler” sekmesinden install yani yükleme yaptığınız fare imleç dosyasını buradan seçerek Windows 10 fare imlecini değiştiriyoruz. Bu adımları izlemek sureti fare imleci değiştirebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

fare imleci nasıl değişir Windows 10, Win10 imleç değiştirme, imleç nasıl değişir, imleç değiştirme Windows 10, yeni imleç ekleme, windows 10 fare imleç değiştirme, fare işareti değiştirme, fare simgesi değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın