Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Bluetooth nasıl aktif edilir?

2.000 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda yeni işletim sisteminde Windows 10 bluetooth aktif etme, konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair siz takipçilere ipuçları vereceğiz.

Bluetooth kablosuz veri aktarma teknoloji ile kablosuz olarak veri transferi yapabileceğiniz, bir çok aksesuarı, donanımı kablosuz olarak bağlayabileceğiniz bir teknolojidir.

Önceleri telefonlarda kullandığımız kızıl ötesi bağlantıların yerini alan bluetooth teknoloji ile artık kablosuz bağlantı ile veri aktarma işlemini dosya gönderme / alma işlemini yerine getirebilirsiniz. Bizim bu konumuzda Windows 10 bluetooth etkinleştirme konusunda bu işlemin nasıl yapılır? Bunu anlatacağız.

Windows 10 Bluetooth Ayarını Açma

Windows 10 işletim sistemini kullanan kullanıcılar için  bilgisayardan, bluetooth adaptörü üzerinden dosya gönderme ( resim, video, müzik vb. ) için bluetooth ayarını açmak için ;

  • Başlat ( Win+I tuşu )
  • Ayarlar
  • Cihazlar
  • Bluetooth ve Diğer Cihazlar

Adımlarını izleyin. Burada Buletooth etkinleştirme / kapatma anahtarı göreceksiniz.

Buletooth ayarını açmak için düğmeyi açık pozisyona getirerek bluetooth aygıtını açıyoruz. Bu konumuzda bluetooth cihazı nasıl aktif edilir, bluetooth cihazı etkinleştirme konularında sorulara cevap vermeye çalıştık. Bunun dışında bluetooth sorunları yaşayabilirsiniz. Buletooth cihazlarında yazılımsal ya da donatımsal olarak problemler için sayfamızın yorumlar kısmından ya da soru & cevap sayfamızı göndererek cevap arayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın