Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Bilgisayarım simgesini masaüstüne ekleme

728 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda bilgisayar simgesini masaüstüne ekleme konusunda bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

Windows 10 işletim sisteminin kullanımının yaygınlaşmasıyla win10 ile ilgili hataların, sorunların yaşanması da, bazı konularda aramalarında çoğaldığı görülmektedir. Bunların en başında yeni kurulu bir işletim sisteminde masaüstü öğelerinin olmaması nedeniyle Bilgisayarım simgesini masaüstüne eklemeyle olan aramalarda sıklıkla görülmektedir.

Bizim bu konumuzda Win10 da masaüstüne bilgisayarım ekleme konusunda olacaktır. Bu konuyla ilgili aşağıda konumuzda resimli anlatım ile nasıl eklenir, nasıl yapılmış bunu sizlere bu makalemizde anlatacağız.

WİNDOWS 10’DA MASAÜSTÜ SİMGELERİNİ GÖSTERME

Belirli simgeleri masaüstüne getirmek için aşağıda adımları takip ederek sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca video anlatım ile bunun nasıl yapıldığını da izleyebilirsiniz.

Masaüstü üzerinde farenizin sağ tuşu yardımı ile kişileştirme ayarı üzerinden veya aşağıda metotla kişiselleştirme ayarı üzerinden gidebilirsiniz.

  • Windows Tuşu + I harfine basarak “Ayarlar” penceresini açalım.
  • Kişiselleştirme

Temalar sekmesine giriyoruz ve burada sağ panelde “masaüstü simge ayarları” kısmına giriyoruz. Burada size yeni bir pencere açılacaktır.

BU kısımda “masaüstü simgeleri” kısmından bilgisayarın masaüstünde gözükmesini istediğiniz simgelerin önündeki kutucukları işaretlemek suretiyle görünmesini sağlayabilirsiniz.

Windows 10 bilgisayarım simgesi bu şekilde getirmek suretiyle kolaylıkla kullanıma açabilirsiniz. Bunun dışında ayrıca birde bunu size video anlatım ile nasıl yapılmış, nasıl yapılır tarzında izleyerek yeni kullanıcılar için bilgilendirelim.

WİNDOWS 10 BİLGİSAYARIM MASAÜSTÜ VİDEO ANLATIM

Yukarıda konumuzda Windows 10 bilgisayarım masaüstüne ekleme nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

DİĞER ARAMA KELİMELERİ;

Masaüstünde bilgisayarım yok Windows 10

Bilgisayarım simgesini masaüstüne getirme Windows 10

Windows 10’da bilgisayarım simgesini masaüstüne getirme

Windows 10 masaüstü simgeleri indir

Masaüstü simgeleri kayboldu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın