Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 bildirimler nasıl kapatılır?

6.107 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Windows 10 Bildirim kapatma konusunda sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız. Microsoft gözde işletim sistemi olan Windows 10 o kadar önem vermektedir ki, tablet, akıllı telefon ve masaüstünde sistemlerinde Windows 10 a dönmekte kararlıdır. Bu yeni işletim sisteminde yaşanan sorunlar, hatalara geri bildirimler yapılarak en iyi şekilde olması için çalışmaktadır.

Windows 10’da yeniliklerden biride “Bildirim Merkezi” dir. daha öncelerden hatırlarsanız XP işletim sistemi kullananlarda sağ alt köşede balon bildirimler çıkardı bunlarda balon bildirimleri kapatmak için kayıt defterinden nasıl kapatılır? bunu anlatmıştık aradan yıllar geçti ve Windows 10 bildirimleri nasıl kapatılır? bunu şimdi sizlere anlatmaya çalışacağız. Kullandığımız işletim sisteminde mail, uygulama, takvim ve sistem taramaları, güvenlik duvarının kapalı olduğuna dair onlarca bildirim gelmektedir. Bizde bu konumuzda Windows 10 bildirim kapatma konusunda yeni başlayan arkadaşlara bilgi aktaracağız.

Windows 10 Bildirim Nasıl Kapatılır?

  • Ayarlar
  • Sistem ( Ekran, bildirim, güç )
  • Bildirimler ve Eylemler

Windows 10 bildirimleri kapatma işleminde istediğiniz bildirimleri almak istemiyorsanız buradan istediğiniz bildirimleri kapatabilirsiniz. Burada ayrıca Windows Store Mağazasından yüklediğiniz uygulama bildirimlerini açma / kapatma işlemini yapabileceğiniz, yönetebileceğiniz merkez paneldir. Windows 10 bildirimleri devre dışı bırakma işlemleri ile sizin aklınıza takılan bildirim merkezi ile ilgili soruları yorumlar kısmından yada soru & cevap sayfamızdan tarafımıza bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Windows 10 bildirimler nasıl kapatılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın