Sponsorlu Bağlantılar

Win32/Ponmocup.AA trojen virüs nasıl silinir?

838 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza Genelde ücretsiz programlar , zararlı kod içeren siteler aracılığı ile bulaşan virüslerden biri olan ve Bilgisayarda yüklü olan nod32 ve kayspersky gibi Antivirüs programlarının bulup silemediği Win32/Ponmocup.AA trojen virüsü nasıl silinir bunun hakkında vereceğim.

Bu virüs konu başında dediğim gibi genelde sıkça yapılan hatalardan biri olan crackli dosyalar aracılığı ile ve bu programların yüklenmesi esnasında bilgisayarınıza enjekte olurlar. Bu virüsler bilgisayarımızda antivirüs yazılımları tehdit olarak algılar ama silmekte zorluk çekerler veya hiç silemezler.

Bunun için farklı yazılımlar kullanmak gerekir , küçük ve etkili olan bu ücretsiz yazılımları deneyerek Win32/Ponmocup.AA  virüsü kaldırmamız mümkün olur , şimdi Win32/Ponmocup.AA  nasıl temizleriz hemen çözüm adımları açıklıyorum.

Win32/Ponmocup.AA Nasıl Bilgisayardan Kaldırılır ;

Win32/Ponmocup.AA  silebilmek için Microsoft tarafından geliştirilmiş ücretsiz küçük bir yazılım olan Microsoft Safety Scanner programını kullanacağız. Bu program ile Bilgisayarımızda güvenli mod ile tarama yapacağız ve bulduğu virüsleri sileceğiz.

MİCROSOFT SAFETY SCANNER NASIL KULLANILIR VE PROGRAMI İNDİR BURADAN


Microsoft Safety programı kullandık dan sonra Bilgisayarımızı Combofix ve SpyHunter programını internet üzerinden bularak indirin ve bilgisayarınızı taratın.

Arama Tags & Etiket ;

Win32/Ponmocup.AA nasıl silinir , Win32/Ponmocup.AA nasıl kaldırma , Win32/Ponmocup.AA virüs , Win32/Ponmocup.AA trojen

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın