Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp youtube destek özelliği kullanma

147 views
Sponsorlu Bağlantılar

WhatsaApp da uzun süredir geldi gelecek diye beklenen güncelleme 17 Ocak itibariyle ilk İOS işletim sistemlerinde yayınlanmaya başladı.

Bu yeni özellik ile artık WhatsApp Youtube desteği ile Youtube videoları ön izleme ile oynatma desteği geldi. Bundan sonra youtube paylaşım link adresini karşı tarafa mesaj olarak gönderdiğiniz de sohbet penceresi içinde artık bu videoları izleyebilir, dinleyebilirsiniz.

WhatsApp YouTube Desteği

WhatsApp v2.18.11 güncellemesi ile birlikte gelen youtube oynatma özelliğini WhatsApp üzerinden artık kullanabileceksiniz. Daha önceleri sizin gönderdiğiniz youtube link veya size gelen mesaj içinde bulunan youtube link açtığınız da telefonda yüklü Youtube uygulaması açılmakta idi WhatsApp Youtube desteği ile artık youtube videolarını WhatsApp içinde oynatarak izlemesini gerçekleştirebiliyorsunuz.

WhatsApp içinde Youtube videolarını izlemek için ne yapmak gerekiyor? Bunun için Kullandığınız Apple Store, Google Play Store üzerinden mevcut uygulamayı güncellemeniz gerekecektir.

Video izleme sadece sohbet içinde de kalmıyor widget özelliği ile sohbet penceresinden geçişlerde bide izlenmeye devam etmektedir.

Bu konumuzda WhatsApp Youtube Destek Özelliği hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Bu konuda bu özellik nasıl kullanılır? Konusunda sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Sizlerin WhatsApp üzerinde sorunlarınız, sorularınız varsa WhatsApp Destek Hattı üzerinden tüm sorularınızı cevaplamaya çalışıyoruz sorularınızı buraya gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın