Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Sınırsız olan Yeni Özelliği Devreye Girdi

76 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Dünyaca en popüler anlık sohbet, mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta yeni bir özellik olan “her zaman” seçeneğini kullanmak için devreye soktu.

Bu “her zaman” özelliği nedir diye soracak olursak, mevcut grup sohbetlerinde veya sohbetlerde istenildiğinde sessiz moda alma ihtiyacı duyduğunuzda 1 hafta, 8 saat gibi zaman kısıtlaması varken artık sohbetleri sorunsuzca “her zaman” özelliği ile süresiz, sınırsızca bildirimleri devre dışı bırakacaksınız.

Android ve IOS işletim sistemli cihazlarda kullanmak üzere geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme ile özelliğin kullanımını devreye soktu.

Sohbet penceresi üzerinde İOS işletim sistemlerinde parmağınızı sağdan sola doğru çekerek bildirimleri belirleyeceğiz süreye göre devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu Android cihazlarda ise yine aynen bildirim almadığınız sohbet üzerine gelerek parmağınızla bastırın ve üst menüde hoparlör simgesine bastığınızda “bildirimleri sessize al” kısmında 8 saat, 1 hafta, her zaman ile bildirimleri sessize alabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın