Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Sesli Arama Görüşmeleri Nasıl Kayıt Edilir?

602 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzün en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp yeni özellikleri ile kendine bağımlılık yapmaya devam etmektedir. Anlık mesajlaşma, sesli arama, video arama ve gif gönderme gibi bir çok güzel özelliği bulunan Whatsapp App uygulamasın’da uzak yerlerde bulunan eş, dost ve akrabalar ile İnternet üzerinden 3G, 4.5G ve wi-fi üzerinden sesli aramalar, video aramalar yapmak mümkündür.

Bu konumuzda Whatsapp sesli konuşmalar nasıl kayıt edilir? Whatsapp sesli Aramalar Nasıl Kayıt edilir? bununla ilgili sorulara cevap arayacağız. Bunun için piyasada bulanan bir çok mobil uygulamalar mevcuttur. Bunlardan biri Call Recorder for Messenger uygulaması ile konuşmalar kayıt edilebilir. 

Konuşmaları kayıt eden bu uygulamada, kayıt edilen konuşma kayıtlarını tekrar ileride dinleme imkanı sunmaktadır. Şuan Android cihazlar için kullanabileceğiniz bu uygulamayı şu adres üzerinden Android telefonlarda kullanabilirsiniz. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mango.call.recorder.whatsapp&hl=tr” adresi üzerinden Google Play Store üzerinden telefona yükleyebilirsiniz. 

Whatsapp ses uygulaması, otomatik olarak whatsapp görüşmelerini kayıt altına alacaktır. Önemli bir bilgi olarak şunu söylemek gerekirse, karşı tarafın bilgisi olmadan sesleri, görüşmeleri kayıt altına alırsanız yasal olmayan bir suç işlemiş oluyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın