WhatsApp

WhatsApp Planlı Arama { Scheduled Call ) Özelliği

WhatsApp Planlı Arama { Scheduled Call ) Özelliği

Merhabalar, bu yazımızda Android 2.23.4.4 beta sürümünde üzerinde çalışılan bir özelliği hakkında bilgi vereceğiz. WABETAİNFO tarafından ortaya çıkarılan bu özellikte gelecek güncellemeler ile aramaları planlama özelliği üzerinde çalıştığını belirtildi.

Şuan için geliştirme aşamasında olan planlı arama özelliği test aşamasında olup beta denemesi hala yapılmamakta olduğudur.

Kullanıcılar arasında grup sohbetlerine olanak sunan yeni bir özellik üzerinde çalışmaktadır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, diğer grup üyeleriyle önceden görüşme planlayabilecek ve iletişim kurma biçiminde esneklik ve kolaylık katabilecek.

WhatsApp planlı arama ( WhatsApp Schedule call ) özelliği şuan için geliştirme aşamasındadır. Kullanıcılar aramalar için başlık, tarih ve saat seçebileceği ve gruptaki herkesin görüşmenin ne zaman gerçekleşeceğini bilmesini sağlayacaktır.

Hatırlatıcı sayesinde gruptaki herkesin görüşmenin ne zaman olacağını bilmesi sebebiyle programlarını buna göre ayarlamasını sağlayacaktır.

Şuan için deneme aşamasında olan bu özellik ne zaman kullanıma açılacağı henüz belli değil. Bununla ilgili konularımızda WhatsApp planlı arama özelliği nasıl kullanılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Kaynak; WABETAİNFO

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL