Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp pil kullanıyor uyarısı nasıl kapatılır

1.071 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda Android telefonların bazı sürümlerinde sıklıkla görülen Whatsapp pil kullanıyor sorunu ve bununla ilgili bu sorun nasıl çözülür? Bunu bu makalemizde sizlerle paylaşmak istiyoruz.

WHATSAPP PİL KULLANIYOR

Whatsapp pil kullanıyor uyarısı telefonda bulunan uygulamaların cihaza fazla yüklenmesi, fazla pil tüketmesi nedeniyle telefon tarafından Whatsapp pil kullanıyor mesajı ile cihaz kullanıcısını ikaz etmektedir.

Bizimde bu makalemiz de Whatsapp pil kullanıyor hatası veya bir başka değişle ikaz uyarısını nasıl kapatılır bu aşağıda listeli bir şekilde adımları uygulamak suretiyle kapatabilirsiniz.

WHATSAPP PİL KULLANIYOR MESAJINI KAPATMA

  • Whatsapp pil kullanıyor kapatmak için ekrana düşen bildirim üzerine basılı tutuyoruz. Diğer ayarlar seçeneğini dokunun.
  • Pil tüketen uygulamalar > bu ayarları kapatın.

Bu şekilde ayarları kapattığınızda artık bundan sonra Whatsapp pil kullanıyor uyarısı almayacaksınız. Bu bildirimleri kapatmanın telefona hiçbir zararı yoktur.

Bunun dışında telefonunuzda batarya çubuğunu takip ederek telefonun şarj durumunu kontrol edebilirsiniz. Bu uygulamayı almanızın veya kapatmanızın bir zararı olmadığını sadece telefonda yüklü olan uygulamaların fazla pil kullanımı sonrasında ortaya çıktığını siz takipçilerimize bilgi olarak vermeye çalıştık.

Bu konumuzda Whatsapp pil kullanıyor bildirimi kapatma konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın