Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp kişiler görünmüyor

1.363 views
Sponsorlu Bağlantılar

Anlık mesajlaşma uygulaması olan popüler mobil uygulama whatsapp kişiler görünmüyor hatası yaşanabilmektedir.  Whatsapp telefon rehberinde olan ve mobil cihazında whatsapp uygulaması yüklü ise Whatsapp kişiler listesinde görülmektedir.

Yeni bir eklediğiniz numara whatsapp kişiler listesine gelmiyor ve görüntülenmiyor olabilir , aslında bu tür sorunlar mobil uygulamalar için her zaman geçerlidir bu yüzden bu tür hatalar , sorunların çözümleri nasıl olur bunlara bir bakarak inceleyelim.

whatsapp duvar kağıdı

* Whatsapp yeni kişi listeye eklenmemiş en basit yolu cihazınızı yeniden başlatmak olacaktır. Yeni’den başlayacağı için yeniden ayarları alacağı için kişinin numarası whatsapp eklenecektir.

* Eklediğiniz kişi Whatsapp Kullanıyor mu? bu önemlidir eğer bu kişi whatsapp kullanmıyor ise kişi listesinde görünmeyecektir.

* Whatsapp App uygulamasının son sürümü olduğundan eminiz olunuz , eğer son sürüm kullanmıyorsanız uygulamayı güncelleyin.

Arama Tags & Etiket;

whatsapp kişiler görünmüyor , whatsapp kişi listesi , whatsapp kişi nerede , kişi listesine numara gelmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın