Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp ihbar hattı fox tv

5.282 views
Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin sevilen televizyon kanallarından Fox TV whatsapp ihbar hattı numarası arayanlara bu yazımızda bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

Her akşam 19:00 da güncel haberleri ile karşımıza çıkan FOX TV ana haberi Fatih PORTAKAL sunmaktadır. Bu haber hattına başınızdan geçen, yaşadığınız veya şahit olduğunuz haberleri, şikâyetleri ihbar etmek için kullanılan günümüzde artık yaygın olarak BİP ve WhatsApp ihbar hattı iletişim numarası arayanlar mutlaka olmuştur.

FOX TV WHATSAPP İHBAR HATTI FATİH PORTAKAL

Haber değeri taşınan haberleri FOX TV ‘de yayınlamak istediğiniz de Fox TV WhatsApp ihbar hattı telefonu kullanarak iletebilir, gönderebilirsiniz.

Fox whatsapp ihbar hattı 2019 telefon numarası 2018 de olduğu gibi yine aynıdır. Lafı fazla uzatmadan ihbar numarası olarak kullanılan hattımız 0542 370 45 45 olarak kullanılmaktadır.

Sizde gönderdiğinizi  FOX TV’de haberlerde paylaşılmasını istiyorsanız yukarıda cep telefonu numarasını telefona kayıt ederek video ve resimlerini gönderebilirsiniz.

ARAMA KELİMELERİ;

fox tv whatsapp ihbar hattı
fox tv whatsapp ihbar hattı 2019
fox tv whatsapp ihbar hattı 2018 ismail küçükkaya
fox tv whatsapp ihbar hattı numarası
fox tv haber whatsapp ihbar hattı
fox tv whatsapp ihbar hattı telefon numarası
fox tv whatsapp ihbar hattı yeni
fox tv whatsapp ihbar hattı 2020

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın