Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Hareketli Gif Resim Gönderilir mi?

1.153 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp kullanıcılarından sıkça gelen sorulardan biride Whatsapp hareketli simgeler , hareketli resim veya gif resim gönderile bilir mi? sorularına cevap vermek istiyorum.

Bu konu instagramda olduğu gibi Whatsapp uygulamasında aynıdır , whatsapp hareketli resimleri göndermek şuan desteklemiyor , whatsapp mesaj özelliğinden sadece düz resimler gönderip alabilirsiniz. Bununla gider bir soru ise Whatsapp hareketli profili resmi nasıl konur? bununla ilgili olarak Whatsapp böyle bir özelliği yoktur , yani hareketli resimleri şuan desteklemiyor ileri ki zamanlarda gelen yeni güncellemeler ile bu özelliğin gelmesi beklenmektedir.

Yazı Revize Edildi ;

yeni gelen güncelleme ile artık whatsapp üzerinden gif resimler gönderilmektedir. Beklenen güncelleme ile gelen bu özellik ile 6 saniye videoları gif olarak gönderebilir ve gif arşivinden gif seçebilir ve gönderebilirsiniz. Gif Nasıl Gönderilir? konusunu inceleyebilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket;

whatsapp hareketli fotoğraf , whatsapp gif resim , whatsapp gif mesaj , whatsapp hareketli smiley , whatsapp hareketli gönderi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın