Sponsorlu Bağlantılar

Whatsappda Animasyonlu Gif nasıl gönderilir?

713 views
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceki konumuzda Whatsapp gif resim yollanır mı? konusunu incelemiştik. Evet nihayet yeni gelen Whatsapp Sürüm 2.16.15 Güncellemesi ile Animasyonlu Gif göndermek mümkün olmaktadır. 

whatsapp-image-500x300

Animasyonlu Gif Nasıl Gönderilir?

Whatsappda gif resim göndermek için 6 saniye veya daha kısa videolarda gif olarak yollayabiliriz. Peki animasyonlu gif resim nasıl gönderilir. Seçtiğimiz Videoların hemen üstünde GİF tuşu vardır buraya dokunmamız yeterli olacaktır. 

whatsapp-animasyon-gif-nasil-gonderilir

media ürünü resim , video göndermek için + işaretine bastığımızda video gönderme seçeneği kullanıyoruz ardından yukarıda örnek resimde olduğu gibi gif butonu bastığınızda video yerine gif seçiyoruz böylece whatsappda animasyon gif gönderebiliyoruz. 

Gif Nedir ;

Graphics Interchange Format kısaltılmışıdır. ( Gif ) animasyonlu resim kendi arasında döngülü bir resim olarak söyleyebiliriz. Bir başlangıç ve bitiş olarak resim tekrar tekrar görüntülenerek bir döngü içinde oluşan resimlerdir. 

Whatsapp’da gönderdiğiniz kısa videoları gif yaparak döngü oluşturmuş oluyorsunuz. Yeni özellik oldukça beğenilecek gibidir. 

Arama Tags & Etiket ;

whatsapp gif gönderme , whatsapp gif nasıl gönderilir , whatsapp gif resim gönderme , whatsapp hareketli gif resim gönderme , hareketli gif nasıl gönderilir whatsapp

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın