Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp görüntülü grup sohbeti özelliği

657 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda WhatsApp arka arkaya bombalar patlatmaya hazırlanıyor, evet son denediği ve gelecek özellik ise WhatsApp görüntülü grup sohbeti özelliği, Wabetainfo haberlerine göre deneme sürecinde olan bu görüntülü grup sohbet özelliği ile kullanıcılara iyi haber vermeyi düşünüyor.

İlk olarak Android cihazlarda test aşamasında olan WhatsApp görüntülü grup sohbet özelliği daha sonra İOS işletim sistemlerinde kullanılmaya başlayacak olması haberler arasında.

Bizde bu özelliğin kullanılmasına başlamasıyla WhatsApp görüntülü grup sohbeti nasıl kullanılır ilerleyen zamanlarda anlatmaya çalışacağız.

Bu özellikte en fazla 4 grup da dört kişi ile sohbet kullanımı yapabilecek buna arayanda dahil olmak üzere ilerleyen zamanlarda bu kapsam artırılabilir. WabetaInfo ‘da yer alan haberlerde bundan sonra bu özellik ilk önce Android cihazlarda ardından İOS cihazlarda ülke bazında kullanıma açılacağı söylenmektedir.

Haberlere göre WhatsApp görüntülü sohbet özelliği WhatsApp beta 2.17.437 sürümü içinde gizli bir şekilde geldiği test ( beta ) aşamasında olduğu ve ilerleyen zamanlarda sürüm güncellemesi ile yayınlanacağı bildirildi.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın