Sponsorlu Bağlantılar

scorp hesabı nasıl silinir?

1.062 views
Sponsorlu Bağlantılar

15 saniyelik kısa videoların paylaşıldığı sosyal ağ olan scorp ‘da belirli kategorilerde ilgili yorumlarını hazırladıkları videoları paylaşılan bir paylaşım platformu olarak da diyebilirsiniz. Eğer kategori yoksa yeni başlıklar altında kategori açabilme şansınız da olmaktadır.

Bizimde çok kullanılan popüler, trend uygulamalardan scorp üyelik iptali konusunda sizler için hazırladığımız bu konuda scorp hesabı nasıl silinir? Bunu anlatmaya çalışacağız.

scorp üyelik silme?

Zamanla scorp aboneliğinden sıkılanlar, scorp üyeliğini kapatmak isteyebilir. Eğer videoları artık rahatsız bulucu olarak düşünüyorsanız mobil telefon üzerinden uygulamayı kaldırdığınız da scorp hesap kapatma işlemini yerine getirmiş olmuyorsunuz.

Bunun eğer scorp hesabı nasıl kapatılır? Derseniz bu işlemi mobil cihazlar üzerinden değil de web üzerinden gerçekleşeceğini söyleyelim.

  • https://scorpapp.com/contact” adresi üzerinden masaüstü veya dizüstü ya da web tarayıcı kullanabileceğiniz bir cihaz ( tablet, akıllı telefon ) üzerinden link açınız.
  • Bu adres üzerinde scorp destek sayfası’na erişim sağlayabilirsiniz.
  • Scorp hesabımı kapatmak istiyorum iletişim şeklini seçiyorsunuz.
  • Gerekli bilgileri seçtikten sonra “Gönder” butonu işlemi tamamlıyorsunuz.

Yukarıda işlemleri, kullanıcı adınızı ve kayıt olurken girdiğiniz bilgileri doğru girdiğiniz de scorp hesap kapatma işlemini başarılı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik silme, işlemini gerçekleştiremiyor veya başka sorunlar ile karşılaşıyorsanız, giriş sorunları, üyelik silme işlemleri o zaman “Teknik bilgi ya da sorun” adımlarını seçerek geri bildirim yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın