Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp girmeden mesajlar görünmüyor

101 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda WhatsApp sorunları çözümü konusunda farklı bir sorunla sizlerle beraberiz. Bu yazımızda sizden gelen sorunlardan biri olan WhatsApp girmeden mesajlar düşmüyor sorunu hakkında çözüm önerileri sunacağız.

Bu sorunlar yazılımsal olacağı gibi bazı hatalar da donatımsal da olabilmektedir.

Bu nedenle kesin çözüm olarak veremeyiz. Sadece yazılımsal olarak çözüm yöntemlerini sizlere sunacağız.

SORU;

Sizlerden gelen sorunlardan birinde IOS 13.3 güncellemesi sonrasında bildirimlerin uygulama girmeden görünmediği bununla beraber uygulamayı kaldırıp, tekrar geri yüklediğini fakat sorunun aynen devam ettiğini belirtmektedir.

WHATSAPP GİRMEDEN BİLDİRİMLER GÖRÜNMÜYOR

Kullandığınız Android veya İOS işletim sistemli İPhone telefonlarda yaşanan bu problem cihazın veya uygulama ile ilgili ayarlardan veya bug sorunu nedeniyle oluşabilmektedir. Şimdi aşağıda adımlarla bu sorunun çözümünü test ederek çözümleyeceğiz.

1 – Uygulamanın Arka Planda çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Arka planda çalıştığından emin olunuz.

2 – WhatsApp uygulaması için bildirim izinlerinin açık olduğundan emin olunuz. İzin ayarlarını kontrol ediniz.

3 – Uygulama güncellemelerinizi kontrol ediniz. Eğer uygulamada eski bir sürüm kullanıyorsanız sorun oluşturabilir. Bu nedenle Cihazınız versiyon güncellemesi ve Uygulama Güncellemesi gerçekleştiriniz.

4 – Son olarak WhatsApp’a girmeden mesajlar gelmiyor hatası için cihazı sıfırlamadan tüm ayarları sıfırlamasını gerçekleştiriniz.

İOS cihazlar için Ayarlar > Genel > Sıfırla > Tüm Ayarları Sıfırla adımlarını kullanarak cihazda yanlış yapılandırılan ayarları düzeltebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

ANDROİD için Ayarlar > Sistem > Gelişmiş > adımları üzerinden cihazı sıfırlamadan ayarları sıfırlayabilirsiniz.

Yukarıda adımlarla WhatsApp girmeden mesajlar görünmüyor sorunu, problemi için çözüm sağlayabilirsiniz. Bu konumuzla ilgili sorunlarınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer WhatsApp ile ilgili sorunlarınız için Whatsapp destek hattı sayfamız üzerinden ücretsiz olarak sorunlarınızı çözmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın