Mobil

whatsapp eski sürüm geri yüklenebilir mi?

whatsapp eski sürüm geri yüklenebilir mi?

Son zamanlar da Whatsapp büyük ataklar yaparak yeni yayınladığı güncellemeler ile hikaye ( stories ) özelliği, pdf, word ve buna benzer dosya,belge gönderme bununla birlikte bazı eksikler olarak kişiler listesini kaldırması kullanıcıları pek de memnun etmiş değildir.

Sizden gelen whatsapp yardım hattı sayfasına gelen sorunların çoğuda yeni güncelleme şikayetleridir. Kullanıcılar pek yeni sürümüne ayak uydurmuş gibi gelmiyor, hikayelerde fotoğraf paylaşımının amacı dışında olması ve buna benzer sorunlardır.

Bu nedenle whatsapp eski sürümünü kullanacak yüzlerce kişinin olduğunu belirtmek gerekebilir, acaba whatsapp eski sürümüne geri dönülebilir mi? eski sürüm kullanma imkanı var mıdır?

whatsapp eski sürüm nasıl yüklenir?

whatsapp eski versiyon yükleme imkanı maalesef iphone telefonlarda kullanmanız pek mümkün değildir, apple store indireceğiniz uygulama yeni sürümü olduğu için telefona yüklemek için uygulamayı yüklediğiniz de yen sürüm ile kullanmaya başlayabilirsiniz. 

İphone 4S ‘den önceki sürümlerde ios güncelleme desteğini kestiği için eski telefonlarda eski whatsapp versiyonu, sürümünü kullanabilirsiniz.

Android cihazlarda, telefonlarda açık kaynaklı kullanma özelliği’de bulunduğu için ( root ) whatsapp harici olarak eski versiyon indirip telefonlara yükleme imkanı vardır.

https://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/whatsapp-2-17-60-release/” adresi üzerinden app uygulamayı indirip telefonunuz da kullanabilirsiniz. Kısaca iphone telefonlarda eski versiyon telefonlarda eski sürümü kullanabilirsiniz, android telefonlarda harici olarak eski sürüm whatsapp indirip kullanabilirsiniz.

YORUMLAR (1)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

  1. WHATSAPP ESKİ SÜRÜM diyorki:

    WhatsApp APK indir 2021
    WhatsApp APK indir 2022
    WhatsApp APK indir 2023

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL