Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp eski sürüm geri yüklenebilir mi?

4.781 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlar da Whatsapp büyük ataklar yaparak yeni yayınladığı güncellemeler ile hikaye ( stories ) özelliği, pdf, word ve buna benzer dosya,belge gönderme bununla birlikte bazı eksikler olarak kişiler listesini kaldırması kullanıcıları pek de memnun etmiş değildir.

Sizden gelen whatsapp yardım hattı sayfasına gelen sorunların çoğuda yeni güncelleme şikayetleridir. Kullanıcılar pek yeni sürümüne ayak uydurmuş gibi gelmiyor, hikayelerde fotoğraf paylaşımının amacı dışında olması ve buna benzer sorunlardır.

Bu nedenle whatsapp eski sürümünü kullanacak yüzlerce kişinin olduğunu belirtmek gerekebilir, acaba whatsapp eski sürümüne geri dönülebilir mi? eski sürüm kullanma imkanı var mıdır?

whatsapp eski sürüm nasıl yüklenir?

whatsapp eski versiyon yükleme imkanı maalesef iphone telefonlarda kullanmanız pek mümkün değildir, apple store indireceğiniz uygulama yeni sürümü olduğu için telefona yüklemek için uygulamayı yüklediğiniz de yen sürüm ile kullanmaya başlayabilirsiniz. 

İphone 4S ‘den önceki sürümlerde ios güncelleme desteğini kestiği için eski telefonlarda eski whatsapp versiyonu, sürümünü kullanabilirsiniz.

Android cihazlarda, telefonlarda açık kaynaklı kullanma özelliği’de bulunduğu için ( root ) whatsapp harici olarak eski versiyon indirip telefonlara yükleme imkanı vardır.

https://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/whatsapp-2-17-60-release/” adresi üzerinden app uygulamayı indirip telefonunuz da kullanabilirsiniz. Kısaca iphone telefonlarda eski versiyon telefonlarda eski sürümü kullanabilirsiniz, android telefonlarda harici olarak eski sürüm whatsapp indirip kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın