Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp da bir dönemin sonuna gelindi

158 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp da son derece önemli bir karara imza atarak “toplu mesaj” özelliğini kaldırdığını duyurdu.

Önemli günlerde, Bayramlarda ve diğer günlerde sürekli kullandığımız toplu mesaj atma özelliğini bundan sonra kullanamayacak olmamız kullanıcılar arasında tepkiyle de karşılanacaktır. Grup mesajları ve toplu mesajlar en çok kullanılan özellikleri arasında yer almaktadır.

Whatsapp toplu mesaj neden kaldırıldı? Kaldırılma sebepleri nelerdir? Asıl konuda işte burada başlamaktadır. Masum olarak kullanılmayan toplu mesaj atma özelliği amacı dışında kullanıldığı için rahatsızlık vermeye başladı.

Bazı reklam firmaları ve şirketler amacı dışında kullanıcılara toplu mesaj göndermeleri sebebiyle bu durumunun önüne geçmek için bu özelliği yasakladı. Böylece artık kullanıcılar da bu yasaktan etkilenerek toplu mesaj gönderemeyecek.

Güncelleme ile artık tamamen yasaklanan bu özelliğin kullanımı resmen yasaklandı.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın