Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Arka Plan Resmi Nasıl Değişir ?

1.228 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android , iphone Cihazlarda Whatsapp kullananlar için duvar kağıdı yani arka plan nasıl değişir ? konusu üzerine bilgi vermeye çalışacağım.

Whatsapp ilk çıktığı günden bu tarafa kendini oldukça geliştirdi yeni özellikler kadar kullanım konusunda oldukça popüler yaygın kullanımı söz konusudur. Yakın tarihi kadar android cihazlarda ücretli olan kullanımı artık ücretsiz olarak kullanabilmektedir.

whatsapp duvar kağıdı

Whatsapp kullanımında görsellik olarak arka plan yani duvar kağıdı nasıl değişir ? bununla olarak sizlere bilgi vermeye çalışıyım.

İphone Kullananlar için Arka Plan Nasıl Değişir ?

Ayarlar > Sohbet > Sohbet Duvar Kağıdı > Fotoğraf & Duvar Kağıdı Galerisi bu adımları takip ederek istediğiniz resimleri duvar kağıdı olarak yapabilirsiniz. İsterseniz özel çektiğiniz resimleri duvar kağıdı olarak atayabilirsiniz.

Android Duvar Kağıdı Nasıl Değişir ?

Ayarlar > Sohbet > Duvar Kağıdı > Whatsapp > adımlarını seçerek duvar kağıdını değiştirebilirsiniz . Böylece whatsapp kullanırken yazışmaları , mesajlaşırken görsellik katarak daha eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

whatsapp arka plan nasıl değişir , whatsapp arka plan değiştirme , whatsapp arka plan resim atama , arka plan fotoğrafı nasıl değişir , whatsapp fotoğraf , whatsapp görsel resim , whatsapp arka plan fotoğrafları , background değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın