Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Ağ Kullanım İstatistikleri ve Sıfırlaması Nasıl Yapılır

2.477 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp kullanılması  bize sanki büyük bir nimet gibi geliyor İnternetiniz varsa listenizdeki kişiler ile istediğiniz kadar mesajlaşma yada smiley sesli mesaj gönderebilirsiniz . Sms ile bunu yapmaya kalkışmış olsaydınız herhalde baya bir külfetli olacaktı Neyse aklımdan öyle geldi yazdım bunu :)

Şimdi Konu başlığında belirtiğim gibi Whatsapp de ne kadar Veri kullanılmış , Ne kadar mesaj gelmiş gitmiş, Medya boyutları, Mesaj boyutları , Alınan ve Verilen Toplam Verileri yani Whatsapp istatistiklerini görmeniz mümkündür ve bu verileri temizlenir de peki nasıl göreceğim Bu istatistikleri ?

Whatsapp Uygulamasını açıyoruz > Ayarlar > Hesap > Ağ Kullanımı  kısmına girdiğimizde burada belirtiğim gibi tüm istatistikler karşınızda  Eğer bu istatistikleri Sıfırlamak isterseniz İstatistikleri Sıfırla kısmına basarak Sıfırla dediğinizde veri bilgileri kayıp olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın