Sponsorlu Bağlantılar

website’ye PowerPoint slayt nasıl eklenir?

1.254 views
Sponsorlu Bağlantılar

Powerpoint bilmeyenler için kısaca bahsetmek istiyorum. Powerpoint işyerlerinde,okullarda,reklam tanıtımılarınız da projektör yada , bilgisayarınızdan tanıtımınızı yapabileğiniz Microsoft tarafından hazırlanmış bir office ( ofis ) programıdır. Tarafınızdan hazırlanmış yada internet bulduğunuz powerpoint sunumu web sitenizde yada blog sitenizde nasıl yayınlama bilirsiniz.Bunu yayınlamak çok basit aslında peki slaytları nasıl yayınlayacağız ?

WEBSİTEYE SLAYT EKLEME ;

ilk önce Elinizde bir Slayt sunumunun olması gerekmektedir. Daha sonra  docs.google.com   adresinden giriş yaparak Slaytı yüklüyorsunuz.

Örnek :

“<iframe src=”https://docs.google.com/file/d/0B1Pg8wi_txflYUpFZl9kbGNFblk/preview?pli=1″ width=”640″ height=”480″></iframe>”

 

” tırnak işareti olmadan slaytınızı yükledik den sonra paylaşıma açarak Embed Kodlarını Sitenize yapıştırarak Web Sitenizde yayınlamış oluyorsunuz. Bu konuda Geniş Ayrıntılı sizler için Hazırladığım video izleyerek Nasıl yapıldığını Öğrene bilirsiniz.

 

Arama Tags & Etiket ;

web siteye slayt ekleme, slayt nasıl eklenir, slayt ekleme website, siteye pps slayt ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın