Sponsorlu Bağlantılar

Web Cam { Kamera } Neden Meşgul Diyor..?

1.092 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim ; Demet

Soru Sor : merhaba Adem Bey , Ben Bir program açtığımda Web Cam sürekli meşgul diyor , kameramın ışığı yanıyor ve kameramı kullanamıyorum.

Cevap : Merhaba Demet Hanım , ilk önce Soru Sor bölümünü kullandığınız için tşkler. Bu sorunun cevabı mail olarak geri dönülmüştür. Bilgisayarınızın Arka planında çalışan bir program var ise bu kameranızı meşgul edebilir örnek verecek olursak dizüstü bilgisayarda yüz tanıma ile bilgisayarınız açılıyor ise veya görüntülü konuşma yaptığınız bir program kamera programını meşgule almış olabilir.

Peki ne yapabiliriz Ctrl + shift + Esc tuşları ile  Windows Görev Yöneticisini çalıştıralım. Burada Arka planda çalışan şüphelendiğiniz bir uygulama var ise ” İşlemler “bölümünden bunları kapatalım.

Eğer buda olmuyor ise Bilgisayarınızı yeniden Başlatarak kullanacağınız programı tekrar açmayı deneyiniz. Hiç olmuyor ise web kameranızın marka ve modeline göre sürücülerini güncelleştirin.

Tags – Etketler ;

webcam sorunu , webcam yükleme hatası , webcam bağlantı sorunu , webcam meşgul hatası , webcam sürekli meşgul

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın