Sponsorlu Bağlantılar

vmware workstation “ınternal error” sorunu ve çözümü

842 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda siz takipçilerimize ve vmware kullananlar için yaşanan sorunlardan biri olan internet error sorunu ve çözümü hakkında siz takipçilerimize çözüm yollarını vermeye çalışacağız.

Bu sorun benimde başıma gelen bir sorun ve bunu aşağıda çözümünü vermeye çalışacağız. Windows 7 işletiminde vmware kurduktan sonra Windows 10 işletim sistemine terfi ederek geçtiğimden beri program çalışmamaktadır.

Bu vmware internet error hatası işletim sistemi ve yazılımın uyumsuzluğundan oluştuğunu düşünürken “hizmet” sekmesinden karıştırarak sorunu çözmeye çalıştık.

VMWARE İNTERNET ERROR SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR?

Bu programı sizde kullanıyorsanız aşağıdaki adımları uygulamak suretiyle sizde problemi çözebileceksiniz.

  • Hizmetler bölümünü açacağız.
  • Windows Tuşu + R tuşlarına birlikte basınız.
  • Çalıştır penceresine “msc” komutunu yazın ve enter tuşuna basınız.
  • Hizmetler kısmında şu ayarı bulunuz “Vmware Authorization Service” ayarını bulunuz.

Bu ayar üzerine gelerek faremizin sağ tuşu ile özellikler kısmına gireceğiz ve vwmare internet error problemi çözebilmek için devam ediyoruz.

Başlangıç türünü “otomatik” olarak görünüyorsa bunu “elle” görünür şekle getirin ve uygula ve tamam diyerek ayarı değiştirin.

Böylece vmware internet error sorunu çözülmüş olacaktır. Başlangıç türünü değiştirerek farklı yöntem değiştirerek kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda Vmware internet error hatası nasıl çözülür? Bunu siz takipçilerimize vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Diğer tüm sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızı kullanarak sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın