Sponsorlu Bağlantılar

Üzerimde Kaç telefon hattı var

515 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir şekilde kötü niyetli kişilerin kimlik bilgilerinizi eline geçirerek  üzerinize sizin haberiniz olmadan bir çok telefon hattı açmasıyla suç teşkil edecek olaylara karışmasıyla sizin başınızı derde sokabilir , yada piyasada kırık hat olarak tabir edilen şekilde 3 kişilere hattınızı satabilir. İşte bu olaya mahal vermek istemiyorsaniz BTK ( bilişim Teknolojileri iletişim kurumu ) üzerinizde kaç tane hat olduğunu sorgulayan yeni bir sistem oluşturdu bu sayede üzerinizde kaç tane kayıtlı hattın olduğunu öğreneceksiniz.  “https://hat-sorgulama.btk.gov.tr/” adresi üzerinden sorgulamaları yapabilirsiniz. 

Güncelleme , artık bundan sonraki üzerinizde kaç tane telefon hattı , numarası olduğunu öğrenmek için e-devlet şifreniz ile giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Böylece daha hızlı ve güvenli bir sorgulama yapılmaktadır. 

Arama Tags & Etiket ;

kaç tane telefon numaram var nasıl öğrenirim , hat sorgulama , üzerimde kayıtlı telefon numaraları , kırık hat sorgulama , bana kayıtlı telefon numarası öğrenme , kırık hat

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın