Sponsorlu Bağlantılar

unmountable_boot_volume hatası nasıl çözülür?

1.010 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda her şey yolunda gitmeye bilir , Bazen bilgisayarınıza yeni donanım eklersiniz bu donanım sürücüsü ( Driver) olmaya bilir sizde bunu İnternet üzerinden bularak kurmak istersiniz bu sürücüler bazen işe yarar bazen ise işe yaramaz ,işe yaradığı zaman şanslısınız. Eğer ki bilgisayarınıza tam sürücü (driver) bulamadığınız zaman o zaman işte sıkıntı yaratır ve Mavi Ekran Hataları almaya başlarsınız.

unmountable_boot_volume çözümü ?

Bilgisayarınıza unmountable_boot_volume olarak Mavi Ekran hatası alıyorsanız bunun nedenlerinden  biride Yanlış sürücü yüklediğinizde. Böyle Hatalarda son yüklediğiniz Programlar yada Driverler varsa ise bunları kaldırınız.

 

 

Eğer ki Böyle sıkıntılar ile karşılaşıyorsanız , Yeni eklediğiniz donanım varsa ise bunu çıkartınız bilgisayarı yeniden başlatarak deneyiniz. Sürücüleri kaldırıp tekrar deneyiniz. Yeni Donanım ile ilgili resmi sitelerden sürücülerini indirip tekrar kurunuz.  Ayrıca Harddisk ile ilgili bir sıkıntı olabileceği için bu sorun oradan ‘da kaynaklana bilir . Harddisk kaynaklı ise Başlat > Çalıştır > cmd   komutunu yazarak Dos penceresini Açınız. Dos Penceresine chkdsk /r komutunu yazarak Disk için bir tarama yaptırınız.

Arama Tags & Etiket;

unmountable_boot_volume hatası nasıl çözülür, unmountable_boot_volume  sorunu , unmountable_boot_volume  error, unmountable_boot_volume problem, unmountable_boot_volume sorunsalı, unmountable_boot_volume problemi çözümü, unmountable_boot_volume Windows 10, unmountable_boot_volume  Windows 7, unmountable_boot_volume  çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın