Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Özgün Yazı kontrolü yapan siteler

68 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda özgün yazı kontrolü yapan siteler hangileridir, hangi siteler özgün yazı kontrolü yapar bunları yazımızda bulabileceksiniz.

Öğrencisinden, öğretmenine, akademisyenlerinden, blog yazarına, seo çalışması yapanlar, makale yazarlarına kadar herkes işine göre yazılar yazmaktadır. Biz tez yazdığınızda, bunu sunduğunuz hocalarınız veya akademisyenler bu yazının ne kadar orijinal olup olmadığını, özgün yazı yani intihal kontrolü yaparak kontrol etmektedir.

Bu yazıların özgün olması kendi kaleminizden, fikirlerinizden çıktığından emin olmak içindir. Buda alacağınız puan için önem arz etmektedir.  Bizde web site sahibi olarak sitemizde tanıtım yazısı aldığımızda sitemizin çöp olmaması Sandbox düşmemesi için yazılarda özgünlük kontrolü yapmaktayız.

Bende bu işlerle uğraşanlar için ücretsiz özgün yazı kontrolü eden sitelerin bir listesini sizlere sunarak sizde yazıların özgün olup olmadığını kontrol edecek ne kadarı özgün ne kadarı kopya yazı olduğunu görebileceğiniz ücretsiz intihal yazı kontrol siteleri üzerinden kontrolünü sağlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÖZGÜN YAZI KONTROL ETMEK İÇİN KULLANILAN WEB SİTELER

  • PLAGİARİSM CHECKER
  • DUPLİCHECKER
  • PAPERRATER
  • COPYLEAKS
  • PLAGİARİSMA
  • PLAGTRACKER
  • COPYSCAPE
  • PREPOSTSEO
  • SMALLSEOTOOLS

Yukarıda verdiğimiz web siteleri üzerinden çift yazıları, kopyalanmış yazıları tespit etmek için kullanabilirsiniz. Böylece bir yazının, makalenin, yüksek lisans için verilmiş tezlerin ne kadar orijinal olduğunu bu siteler üzerinden ücretsiz kontrol edebilirsiniz.

Bu sitelere tex, txt, doc, docx, odt, pdf, rtf formatında dosyaları yükleyebileceğiniz gibi tüm metni kopyala yapıştır ile arama bölümüne yapıştırarak kontrol edebilirsiniz.

Bazı siteler günlük bir tane kontrol etmek için kısıtlama getirebildiği gibi bazı sitelerde kelime sayısı olarak sınırlama getirmektedir. Ama bunları günlük birkaç kontrol etmek isteyenler için işinizi görecek şekilde kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda ücretsiz özgün yazı kontrolü yapmak için kullanılan sitelerin isimlerini sizlerle paylaştık. Sizlerin de tavsiye edeceğiniz siteler varsa yorumlar sekmesinden bırakarak diğer ziyaretçilerimiz için bilgi vermiş olacaksınız.

Özgün yazı kontrolü, intihal kontrolü nasıl yapılır konusunda sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.  KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın