Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Casus Yazılım Temizleme Programları

4.627 views
Sponsorlu Bağlantılar

Combofix

En iyi casus yazılım programlarının başında gelen Combofix amvo.exe isimli malware zararlısını temizler.Combofix flashdisk ve nadir de olsa dikkatsiz yazılan CD’lerden bulaşan amvo.exe adlı zararlı autorun dosyasını başarılı bir şekilde bilgisayarınızdan siliyor.

Ad-Aware Free

İnternet üzerinden bulaşan casuslara karşı en iyi tedbir Ad-Aware olabilir.En popüler yazılım Adware demek herhalde doğru bir tespittir..Programın bu ücretsiz versiyonu anlık koruma sağlar.Bu sayede sadece tarama ve temizleme işlemi yapar.

Emsisoft Anti-Malware

a-squared ismi ile bildiğiniz bu yazılım yeni adı ile Emsisoft Anti-Malware oldu.Bu yazılım ile bilgisayarınızda yer alan Trojan, Dialer, Worms, Spyware gibi zararlıları arayabilirsiniz.Aynı zamanda bir güvenlik yazılımı olan bu programı arkaplanda çalışır ve bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı korur.

Spybot – Search & Destroy

Türkçe dil desteği de sunan bu program bilgisayarınızı casus yazılımlar (spyware), reklam yazılımları (adware), hijackerlar ve diğer zararlı yazılımların tarayabiliyorsunuz. Programı gelişmiş modda çalıştırarak sistem açılışı, host dosyası vb.. ileri düzeydeki alanlara da erişim sağlayabilirsiniz.

Hijackthis

Tarayıcı eklentileri konusunda da çok başarılı bir yazılım olan Hijackthis, harika bir detektör görevi görür ve zararlıları temizler.. Sistemi analiz ederek sisteme sonradan eklenen tüm zararlı yazılımları bulur

Malwarebytes Anti-Malware

İsminden de anlayacağınız üzere gelişmiş bir malware programıdır.Bilgisayarınıza bulaşan zararlı yazılımları bulup temizlemek için Malwarebytes’ Anti-Malware programı kullanabilirsiniz.

Antivirüs programı kontrol etmek için “https://ademocut.com/virus-programini-test-ediniz-antivirus-programi-calisiyormu-calismiyormu/” adresi üzerinden ulaşarak virüs programı kontrol edebilir sağlamlığını ölçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Ücretsiz Casus Yazılım Temizleme Programları (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın