Sponsorlu Bağlantılar

Twitter’da Neden Başkasını Takip Edemiyorum?

1.396 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda twitter kullananlar için ve benim fazla aşına olmadığım konu hakkında bir araştırma yaptım . Twitter takip ettiğim kişi 2000 kullanıcıya ulaştı beni takip edenler ise 1600 kişi civarında ben takip ettiğim kişilerin dışında yeni kullanıcıyı takip etmek için takip et butonu bastığımda “ Şu anda daha fazla kişi edemezsiniz.  Daha fazla bilgi alabilirsiniz. “https://support.twitter.com/articles/20171223-neden-baskalarn-takip-edemiyorum” adresinden öğrenebilirsiniz. 

Burada sizi Twitter yardım merkezine yönlendiren bir link açtığınızda muhtemelen takip limitine takılmışsınızdır bir ibare görmüş olacaksınız.  Burada Anlatılmak istenen konu her üyenin takip edebileceği limit sayısı 2000 ( ikibin ) kişi olarak sınırlandırılmış. Daha Fazla takip edebilmek için bir üst limit var yani sizi takip eden 3000 kişi ise sizde 3000 kişiyi takip edebiliyorsunuz. Yani kısacası sizi ne kadar takip eden var ise sizde o kadar takip edebiliyorsunuz.

Eğer başka birini takip etmek istiyor iseniz birini takip etmeyi bırakıp ( çıkarıp ) diğerini eklemeniz lazım eğer bunu fazla aşırı şekilde uygularsanız bu seferde Twitter takip kurallarını ihlal etmiş oluyorsunuz. Bunun için Gerekli bilgileri almak için Twitter Yardım Merkezinden Destek alabilirsiniz.

https://support.twitter.com/articles/20171223-neden-baskalarn-takip-edemiyorum” adresi üzerinden tam destek alabilirsiniz.

Güncelleme ;

2 bin kişi ile olan bu sınırlama yeni güncelleme ile 5 bin ( beşbin ) kişi olarak değişmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın