Sponsorlu Bağlantılar

Twitter’da korumalı Tweetler nedir ne demek

108 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda yeni başlayanlar için korumalı Tweetler nedir, ne demek bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağız.

Twitter yeni kullanıyorsanız bazı terimlerin ne olduğunu bilmek gerekmektedir.

Bu terimlerden biride korumalı tweetler ne demek, korumalı tweet nasıl alınır bunu yazımızda bulabilirsiniz.

KORUMALI TWEETLER NE DEMEK

Tweetler, default yani varsayılan olarak herkese açık olarak görünmektedir. Eğer siz tweetleri sadece takipçilerinizin görmesini istiyorsanız buna korumalı tweetler olarak ayarladığınızda sadece sizi takip edenler görmektedir. Buna korumalı tweetler denilmektedir.

Buraya kadar korumalı tweetler ne demek olarak bilgi vermeye çalıştık. Korumalı tweetler nasıl korumaya alınır?

Profil > Gizlilik ve Güvenlik > Tweet Gizlilik işaretlediğinizde ve kaydet dediğinizde korumaya alabilirsiniz.

Tweet korumaya aldığınızda bunu tekrar geri kaldırmak isteyebilirsiniz. Aynı adımları kullanarak onay işareti kaldırdığınızda Tweet koruması kaldırarak herkesin görmesini sağlayabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu yazımızda korumalı tweet nedir, ne demek, ne işe yarar konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konu ile ilgili sorularınız için sayfamızın altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI; Twitter yardım ve destek hattı

Diğer Twitter ile ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın