Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Hikayeler de Photo Booth nedir

361 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram’da yeni bir güncelleme ile hikâyeler kısmında Photo Booth özelliğinin gelebileceğini Sosyal Medya Uzmanı Matt Navarra tarafından kendi hesabından duyurdu.

Tersine Mühendislik Uzmanı olan Matt Navarra instagram hikayelerin’de yeni bir araç olan Photo Booth özelliğin gelebileceğini hesabından paylaşarak kullanıcılarıyla paylaştı.

İNSTAGRAM PHOTO BOOTH NEDİR

Türkçe karşılığı olarak FOTOĞRAF KABİNİ eş değerinde olan Photo Booth özelliğinde hikayelerde farklı bir efekt kazandırarak komik aynaların karşısında boz veriyormuş gibi komik efektifler oluşturmanıza yaran bir özelliktir.

Şuan deneme aşamasında olan Instagram Stories Photo Booth özelliği yakın zamanda güncelleme yapılarak kullanıma sunulacağı gelen haberler arasındadır.

İnstagram Photo Booth nasıl kullanılır bununla ilgili olarak fazla bir teferruat gerek olmadan sadece hikâye çekerek oluşturacağınız içeriği instagram hikayeler kısmından paylaşmanızı sağlamaktadır.

 Gelecek güncellemeler ile daha bir netlik kazanacak olan instagram Photo Booth özelliği kullanımını daha detaylı olarak yazılarımızdan takip edebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın