Sponsorlu Bağlantılar

Twittera instagram link { url } nasıl eklenir

16.646 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda twitter profiline instagram link adresi nasıl eklenir bunu sizlere anlatmaya çalışacağız.

Daha önceki yazılarımızda instagram profiline whatsapp link ekleme konusunda bir yazımız olmuştu ilgilenen arkadaşlar yazımızı tekrarında okuyabilir.

Bizim konumuzda ise twittera instagram linki ekleme konusunda sizlere anlatımız olacaktır. Twitter’da takipçisi olan profiller genelde diğer sosyal ağlarda olan hesaplarını profillerine eklemek suretiyle diğer ağlarda da sosyal ağlarını canlandırmak, takipçi sayısını artırmak istemektedir.

Bu nedenle yeni başlayan kullanıcılar twitter profiline instagram linki ekleme işleminin nasıl yapılacağına dair ipuçları aramaktadır. Bizimde bu konumuzda bununla alakalı ipucu vereceğiz. Fazla uzatmadan hemen konumuza geçelim.

TWİTTER PROFİLİNE İNSTAGRAM LİNKİ EKLEME

Twitter hesabınıza instagram url adresi eklemek için ilk önce instagram link adresinizi bilmeniz gerekmektedir. Bunun için şu şekilde link adresini belirleyebilirsiniz.

Instagram profil link adresi almak için “https://www.instagram.com/kullanıcıadı/ olarak link adresini ayarlayın kırmızı ile olan yere kullanıcı adınızı yazmanız yeterli olacaktır.

Şimdi asıl konumuz olan bu link adresini Twitter profiline eklemek olacak bunun için Twitter hesabına giriş yapınız.

Twitter > Profil > Profili Düzenle adresi üzerinden giriş yaptıktan sonra profili düzenleme geldi.

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi instagram link adresini eklemek için iki  yere kopyalaya yapıştır ile ekleme yapabilirsiniz. Profilde bulunan “kişisel bilgiler” yazan yere yazabilir veya internet sitesi olan kısma yazabilirsiniz.

Bu iki alanda linki kullanabileceğiniz alandır. Instagram url adresini bu alandan uygun olan yere yapıştırdığınızda [ yazdığınızda ] Twitter profilinizde instagram url adresi eklenmiş olacaktır.

Twittera instagram linki ekleme Android telefonlarda ve İOS işletim sistemine sahip İPhone ve İpad cihazlarda aynen twitter uygulaması üzerinden Ayarlar { Dişli Çark } profil üzerinden, Düzenle kısmı üzerinden Kişisel Bilgiler veya internet sitesi yazan boş yere instagram profil adresini yazarak eklemiş olursunuz.

Bu yazımızda twitter profiline instagram ekleme konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Twittera instagram link { url } nasıl eklenir (3 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın