Sponsorlu Bağlantılar

twitter sonra oku özelliği

519 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda twitter sonra oku veya Facebook’da kaydet özelliğinde olduğu gibi sonradan kayıt ettiğiniz içerikleri tekrar okumak üzeri bir özellikten bahsetmek istiyoruz.

140 kelime karakteri ile başlayan Twitter micro blog platformu yakın zamanda twitter karakter desteği 280 karaktere kadar çıkmıştır. Takip ettiğiniz ve sizi takip eden kişilerin görmeler, okumaları için atılan paylaşımlara tweet denilmektedir.

Takip ettiğiniz kişinin bir tweet’ini sonra okumak veya tekrar okumak üzere kayıt ederek sonra oku özelliğini kullanabileceksiniz.

Bookmark ile tekrar oku özelliği :

Bir nevi yer imi olarak çalışacak bu özellikte sonra müsait bir zamanda okumak, göz atmak için tweeti bookmark olarak işaretleme yapıp kayıt edeceksiniz. Şuan twitter bookmark özelliği test aşamasında olup yakın zamanda kullanılmak üzeri duyurulacağı beklenmektedir.

Mobil app uygulamasında Bookmark özelliği “Listeler” kısmının alt tarafında yerini alacaktır. Artık karakter sınırı biraz daha esnetildiği için atılan postlar biraz daha uzun olması nedeniyle takipçiler tarafından oldukça memnun kalacağı bu özellik sayesinde tekrar okuma, sonra okuma gibi bir özelliği yeni güncelleme ile kullanmaya başlayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın