Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Moments ne işe yarar?

422 views
Sponsorlu Bağlantılar

140 karakter ile ifadelerinizi anlatmaya çalıştığınız Micro Blog Twitter yeni bir özelliğini duyurdu . Twitter Moments  nedir ve ne işe yarar hemen bununla ilgili olarak sizlere biraz bilgi verelim.

Twitter Moments Nedir ;

Bildiğimiz gibi takip ettiğimiz kişilerin paylaşımlarını kendi panelimizde görmekteyiz , Twitter moments’de ise takip etmediğimiz kullanıcılar dahi olsa anlık bilgilerden haberimiz olacaktır. Bir nevi Google Moments gibi girdiğiniz anahtar kelimelerden kim ne paylaşmış haberiniz olduğu gibi aynı mantık ile çalışmaktadır.

twitter anlar özelliği

Twitter Moment Nasıl Kullanılır?

Bu güncelleme ülke ülke güncellemeler ile gerçekleşmektedir. Twitter lightning ikonu ile “Anlar” listesini göreceksiniz. Bu liste’de Bir kategori’de takip edeceğiniz konuya göre seçebilir , seçtiğiniz konulara göre sizi yönlendirme yaparak buradaki görselleri görebilirsiniz. Seçtiğiniz konuları favorilere ekleyebilir , reweet yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

twitter anlık haber , twitter anlık bilgi , twitter moments nedir , twitter moment nasıl kullanılır , twitter moments ne işe yarar , twitter yıldırım işareti , twitter şimşek ikonu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Twitter Moments ne işe yarar? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın