Sponsorlu Bağlantılar

Twitter ‘de Sadece Dm Nasıl Engellenir?

940 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünya’ca popüler sosyal ağlar’dan olan Twitter , 140 karakter ile duygu ve hislerinizi ifade edebileceğiniz micro blog’dur. Yakın zamanda dm yani direct message gönderimlerinde sınırlı olan twitter mesajlarında bu kelime sınırlama kaldırıldı. Bu sınırlama ile twitter üzerinden gönderilen spam mesaj ve virüslü mesajlarda bir o kadar çoğaldı.

Sizi takip eden ve sizin takip ettiğiniz kişilere gönderdiğiniz dm mesajlar karşı tarafı engellemeden sadece gönderilen mesajları engellemenin bir yolu’da mevcuttur. Böylece karşı tarafı’da incitmeden mesaj gönderilerini engellemiş olacaksınız.

twitter dm engellemesini nasıl yaparım? sorusuna hemen cevap vermeye çalışacağım. dm engelleme yapabilmek için size gönderilmiş mesajı spam mesaj olarak işaretlediğiniz’de artık bundan sonra size mesaj gönderim yapamayacaktır.

twitter spam mesaj

 

twitter spam mesaj engelleme yaparak karşı taraftan mesaj gelmesini engellersiniz. böylece karşı tarafı hiç engelle yapmadan sadece mesajını engellemiş olursunuz. Bu kişiye tekrar mesaj gönderdiğinizde engelli kaldırmış oluyorsunuz.

Arama Tags & Etiket ;

twitter spam mesaj gönderiyor ,  twitter spam mesaj engelleme , twitter spam mesajları , twitter spam mesajlar , twitter spam mesaj atıyor , twitter spam message , twitter dm mesaj engelleme , twitter dm nasıl engellenir , twitter direct message block , twitter dm kapatma , twitter spam olarak işaretle , kötüye kullanım olarak işaretle

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın