Sponsorlu Bağlantılar

türk telekom ödemeli arama nasıl yapılır?

24.224 views
Sponsorlu Bağlantılar

Önceden Avea operatörü sonradan Türk Telekom ile birleşerek, Türk Telekom operatörde ödeme arama yapma konusunda sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız. Bir arkadaşınızı veya bir başka tanıdığınız kişiyi ödemeli arama yapmak isteği duyabilirsiniz.

Günümüzde artık çoğu kişi paket satın aldığı için her yöne tarife kullanarak konuşmayı hesaplı hale getirmektedir, fakat faturalı hatlar dışında faturasız hat kullanıcıları bazen sim kartında fazla TL olmadığı için karşı ödemeli arama ihtiyacı duymaktadır.

Bu konumuzda türk telekom ödemeli arama nasıl yapılır? ödemeli arama kodu nedir? konusunda bilmeyenler için bizde sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız. 

Turk Telekom Ödemeli Arama Kodu ;

türk telekom ödemeli arama kodu *135*  bu kod ile birlikte telefon numarasının başında sıfır olmadan kullanılır, ödemeli arama yapmak için *135*5421234567# şeklinde kullanabilirsiniz.

Bunun dışında karşı tarafa arama isteği gönderebilirsiniz. 969605421234567 şeklinde arama yaparak, arama talebi gönderebilirsiniz. 9696 ÖdemeliArama servisinden bu şekilde yararlanabilirsiniz.

Ücretlendirme karşı tarafa yansıyacaktır, Diğer Türk Telekom servisi Ara Beni servisidir. Bu serviste faturalı veya faturasız türk telekom hatlarında kullanılabilmektedir.

*125*05421234567# ara beni kodunu kullanabilir veya sms ile 5767 ‘ye aramak istediğiniz telefon numarasını yazarak mesaj gönderebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

türk telekom ödeme arama kodu nedir, türk telekom ödeme arama servisi, türk telekom ara beni kodu, türk telekom ara beni kodu nedir, türk telekom ödeme arama yapma, türk telekom ödemeli arama nasıl yapılır 2017, ödemeli arama nasıl yapılır 2018, türk telekom ödemeli arama servisi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

türk telekom ödemeli arama nasıl yapılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın