Sponsorlu Bağlantılar

huawei telefonda ekran görüntüsü alma

8.755 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde Çin malı android tabanlı telefonlarda en çok kullanılan markalardan biri olan Huawei marka telefonlarda huawei ekran görüntüsü alma nasıl yapılır? siz değerli takipçilere soru & cevap bölümünden gelen sorunlara cevap vermeye çalışmaktayız. 

Piyasada diğer telefonlara göre daha hesaplı olan Huawai cihazlarda kullanıcı sayısı da bayağı fazla görülmektedir. Bu nedenle kullanıcılarında buna göre bazı konularda desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Piyasada bir çok Huawai telefonun modeli yer almaktadır. P9 Lite, P10, P10 Plus, P9 Dual, GR5, Y6, G8, Mate 8, GR3, Nova 2 Plus vb bir kaç daha verebileceğimiz modelleri yer almaktadır. Bu konumuzda sıkça sorulan sorulardan biri huawei ekran görüntüsü alma konusunda sizlere yardımcı olmaktır.

huawei ekran görüntüsü alma ;

huawei model telefonlarda ekran görüntüsü çekmek için nasıl yapılacağını dair sizlere pratik bir şekilde yapmaya çalışacağız. Huawie telefonlarda kullanılan Knuckle-Sense teknolojisi ile ekran görüntüsü ( huawei screenshot ) almak oldukça zevklidir. 

Bu özelliği aktif ettiğiniz’de parmağınızın boğum yerini telefonun ekran ortasına iki kere vurmanız yeterli olacaktır, böylece ekran görüntüsü telefon hafızasına ( film rulosuna ) kayıt edilecektir.

Knuckle-Sense özelliğini Ayarlar > Akıllı Yardım > Daha Fazla > Akıllı ekran yakalama adımlarını takip ederek özeliğini açabilirsiniz.  

Yukarıda adımları izlemek sureti ile huawei ekran görüntüsü çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında bu özelliği aktif etmeden ekran görüntüsü nasıl alınır? bunun için Power Düğmesi+Ses Kısma düğmelerine birlikte bastığınızda huawei ekran görüntü çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

huawei telefonda ekran görüntüsü alma (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. huawei ekran görüntüsü nasıl alınır? konusunda başarı paylaşım için teşekkürler..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın