Sponsorlu Bağlantılar

.ts uzantılı video nasıl açılır?

648 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda .ts uzantılı dosya nasıl açılır? , .ts uzantılı videolar nasıl izlenir? bu ve buna benzer tarafımıza soru & cevap sayfamızdan gönderdiğiniz sorulara cevap aramaya çalışacağız. İlk önce .ts dosyası nedir? bununla ilgili bilgi vermeye çalışarak ardından sorumuzun cevabını vermeye çalışalım.

.TS DOSYASI NEDİR?

.ts uzantılı dosya bir film dosyasıdır. DVD içinde bulunan sıkıştırılmış dosya uzantısıdır.  TS uzantılı dosya genelde iki veya üç parça şeklinde oluşabilmektedir. DVD içine baktığınızda movie1.ts , movie2.ts , movie3.ts tarzından görebilirsiniz.

 

.TS UZANTILI DOSYA AÇMA ;

.ts uzantılı dosya nasıl açılır? bu dosyaları açmak için ücretli veya ücretsiz programlar kullanılarak açabilirsiniz. Bu dosyaları açmak için kullanılan en popüler programlar arasında VLC Player programını kullanabilirsiniz. Windows üzerinde gelen standart Media Player tarzı programlar .ts dosyasını açamazlar bu tür dosyaları codec yüklemek sureti ile açmayı deneyebilirsiniz. Bunun dışında .ts uzantılı dosya açma için GOMPLAYER yazılımını’da ayrıca deneyerek izleme şansınız vardır.

Arama Tags & Etiket ;

.ts dosya açma, .ts dosyası nasıl açılır, .ts uzantılı dosya nasıl açılır?, .ts film dosyası açma, .ts uzantılı dosyalar nasıl açılır, .ts dosyasını açan programlar, hangi program .ts dosyasını açar, .ts dosya, .ts uzantılı film, .ts dosya açma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın