Sponsorlu Bağlantılar

Telegram hesabı nasıl silinir?

1.349 views
Sponsorlu Bağlantılar

Rus programcısı, girişimcisi ve vk kurucusu olan Pavel Durov tarafından geliştirilmiş çoklu platform desteği olan anlık mesajlaşma programı olan Telegram yazılımı, WhatsApp uygulaması alternatif bir yazılımdır.

Bu konumuzda telegram hesap kapatma, telegram hesap silme nasıl yapılır? bu konumuzda sizlere bunu anlatmaya çalışacağız. Telegram hesap kapatmak için onaylı telefon numaranızın aktif olması gerektiğini şimdiden söyleyelim çünkü hesap silme işlemi sırasında sizden telefona gelecek bir onay sms göndereceği için telefonun aktif olduğundan emin olunuz.

Telegram hesabı nasıl silinir?

telegram hesap silme için yapacağımız adımlar sırasıyla aşağıdaki işlemleri uygulamanız gerekecektir.

  • Telegram hesap kapatma işlemi için “https://telegram.org/deactivate” adresi üzerinden hesabı silmek için üyelik bilgilerinizi kullanarak giriş yapınız.
  • Açılan pencerede telefon numarası girmeniz gerekecektir telefon numarasını +90 ülke kodu ile başlayarak giriyoruz.
  • Girdiğiniz telefon numarasına bir sms doğrulama mesajı gelecektir, unutmayın burada telefon numaranız üyelik açtığınız telefon numarasının olduğuna dikkat ediniz. doğrulama sms geldiğinde bu sayfa’da doğrulama kodunu girmeniz gerekecektir.
  • Telegram Delete Your Account işleminde sms ile doğrulama yaptığınızda telegram hesabını kapatmış oluyorsunuz.

Telegram hesap silme işlemini bu şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bunun dışında telegram hesabın altı ay ( 6 ) kullanmazsanız hesabınız kendiliğinden iptal olacaktır. Hesabınızda tüm media, mesajlar yani tüm bilgileriniz silinecektir.

Telegram kullanıldığı cihazlar, platformlar Android, İOS, Windows Phone, masaüstü bilgisayarlar da ( Windows, Linux, Os X ) sahip cihazlar da ,bilgisayarlarda kullanma imkanı sunulmaktadır.

Arama & Tags ;

telegram hesap sil, telegram hesap silme, telegram hesabı nasıl silinir, telegram üyeliği nasıl silinir, teleram üyelik silme, telegram hesap kaldırma, telegram hesabı nasıl kapatılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın