Sponsorlu Bağlantılar

Toplu Tweet Silme

1.328 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda tek seferde paylaştığınız tweetler nasıl silinir? Bununla alakalı olarak sizlerden gelen sorulara cevaplar bulmaya çalışmaktayız.

Duygu ve düşüncelerinizi paylaştığınız mini blog olan Twiter de gün gelir atılan tweetleri kaldırmak istersiniz ama bunu el ile tek tek silmek yerine tüm tweetleri silme programları yazılım ve kod kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Günü geçen veya öyle düşündüğünüz geçmiş tarihli eski tweetler nasıl silinir bunu bizde sizlerde için kullanılan araçlar, yazılımlar hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

Toplu tweet silme yazılımları 2018, 2019 ve diğer yıllarda gelişen teknolojiye göre yeni programlar veya android, apple ( ios ) cihazlarda kullanmak üzere uygulamalar çıkabilmektedir. Elinizle bunları tek tek kaldırma yerine bir anda tek seferde silinebilir mi?

Sizlerde için aşağıdaki vereceğimiz programlar sayesinde bugüne kadar atılan Twitter tweetleri silme için kullanabilirsiniz.

Twitter hesabınızı temiz tutmak geriye hiçbir şey bırakmadan bütünün silmek için kullanabileceğimiz program olarak “TweetEraser” kullanabilirsiniz.

Bu yazılıma “https://www.tweeteraser.com/ adresi üzerinden ulaşarak kolaylıkla programı kullanarak tweetleri kaldırarak temizlemiş oluyorsunuz.

Diğer toplu tweet silme programı için “TweetDelete” programını kullanabilirsiniz. Bu programı ise “https://www.tweetdelete.net/” programı ile atılan tweetlerin tümünü tek seferde silerek hesabınızı ter temiz çıkarabilirsiniz.

Diğer Arama Kelimeleri 

  • atılan tweetleri silme
  • tüm tweetleri silme kodu
  • toplu tweet silme
  • tek seferde tweetleri silme
  • toplu tweet nasıl silinir
  • iphone toplu tweet silme
  • tweetler nasıl silinir
  • tek seferde tüm tweetleri silme
  • tweetleri tek seferde silme

Yukarıda bahsini verdiğimiz iki farklı program ile eski atılan tüm tweetleri silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Konuyla alakalı olarak Twitter hesabınızı temizlemiş olursunuz. Bu işlem öncesi verilerini yedeklemeyi unutmayınız.

Bu konuda sadece tweetleri toplu olarak silmek amaçlı kullanabileceğiniz yazılımları sizlere vermeye çalıştık. Doğabilecek sorunlar hasarlar, veri kayıplarından mesül tutulamayız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın