Sponsorlu Bağlantılar

TikTok ‘Video Çok Uzun Dediğinde Ne Yapmalı Bağlantı Kopyalandı.

50 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Herkese açık hale gelen TikTok videolarını farklı platformlarda Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp gibi farklı sosyal ağlarda paylaşabilir veya telefona, tablete indirip sonrasında da farklı anlık mesajlaşma uygulamaları üzerinden de paylaşabilirsiniz.

TikTok da paylaştığınız videoların hemen altında ekranın sağ tarafından paylaş seçenekleri üzerinden istenilen platformda paylaşabilirsiniz.

Buradan direk video olarak paylaşmak yerinde bağlantıyı kopyalamak suretiyle de paylaşımlar yapılabilmektedir. Profilinizin herkese açık olması halinde direk video paylaşımı yapılabileceğini hatırlatalım.

NEDEN TİKTOK “VİDEO ÇOK UZUN BAĞLANTI KOPYALANDI” DİYOR?

TikTok ilk yayına çıktığında videoların uzunluğu 15 saniye olarak yüklenebiliyordu, şimdiki yakın zamanda video süreleri 180 saniye yani üç dakika kadar çıktığı için video paylaşmak bazı platformlarda mümkün olmuyor.

Üç dakika çıkması nedeniyle bu videoyu Instagram Story de veya WhatsApp gibi platformlarda paylaşmak mümkün değildir.

Bunun yerine bu videonun bağlantı linki paylaşarak kullanıcıların videolarını izlemesi için TikTok Uygulamasına girmesi gerekmektedir. Yani uzun videolar yüklendiğinde TikTok uygulamasına diğer Sosyal Ağların bunu uzun video olduğunda desteklememesi nedeniyle sadece bağlantıyı paylaşarak videoları TikTok da izlenmesi için bu şekilde “Video uzun bağlantı kopyalandı” mesajı alırsınız.

TAVSİYE YAZILAR;

TİKTOK KULLANANLAR İÇİN ÖNEMLİ 10 PÜF NOKTASI

Bağlantı kopyalandığında karşı tarafa SMS, E-Mail, WhatsApp, Telegram gibi ağlar üzerinden bağlantıyı izlemek istediğiniz kişiye mesaj olarak atabilirsiniz.

Bu konumuzda TikTok video çok uzun bağlantı kopyalandı nedir, ne demek konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın