Sponsorlu Bağlantılar

TikTok Shoutouts Nedir

71 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Bu konumuzda sizlere video içerik üretim platformu olan dünyaca ünlü popüler uygulamalardan TikTok Shoutouts Nedir hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Tiktok üzerinden hayran kitlenizi geliştirerek büyütüp ünlü olabileceğiniz gibi emeğinizin karşılığı olarak da para kazanabilirsiniz.

Tiktok ‘da para kazanmak için kullanabileceğiniz özelliklerde biri de TikTok Shoutouts’dur.  Bu yazımızda TikTok Shoutouts Nedir siz takipçilerimize ve merak eden kullanıcılara bilgi vermeye çalışacağız.

TİKTOK SHOUTOUTS NEDİR

Takipçilerinizle, takip ettiğiniz kişilerle iletişim kurma yöntemi olan TikTok Shoutouts sayesinde fenomen olan kişilerden ücret karşılığında video hazırlanması için talep de bulunabileceksiniz.

Böylece Tiktok fenomenleri bu yolla para kazanabilecek ve sizde takipçileriniz ile iletişim kurabileceğiniz bir yöntem olacaktır.

Bunu özetlemek gerekirse Tiktok ünlüsüne kendi adınıza ödeme yaparak bir video içeriği hazırlatabileceksiniz. Tiktok ünlüsü bu yollara para kazanacak sizde mükemmel içerik sayesinde takipçi toplayabileceğiniz gibi takipçileriniz ile kolaylıkla etkileşimde bulunabileceksiniz.

TikTok Shoutouts için bazı önemli noktaların olduğunu aşağıda sıralı bir şekilde belirtelim.

  • Yayıncılar istedikleri hallerde para iadesi yaparak video taleplerini ret edebilirler.
  • Tiktok kurallarına uymayan uygunsuz videolar Tiktok ekibi tarafından red edilmektedir. Böyle hallerde hesaplar süresiz olarak kapatılabilmektedir.
  • TikTok Shoutouts özelliğini şuan yüksek takip sayısına sahip kişiler kullanabilmektedir. 100 000 takipçi sayınız varsa bu özelliği kullanabilirsiniz.
  • Video içerik talepleri 3 gün içinde geri dönüş yapılmalıdır. Geri dönüş olmadığı hallerde talep iptal edilir ve para geri iade edilir.

TikTok Shoutouts ne kadar başarılı olur bunu önümüzdeki günlerde kullandıkça görüleceği için şuan için deneme aşamasında olduğunu hatırlatalım.

TİKTOK YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda TikTok Shoutouts Nedir, Ne demek konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer tüm Tiktok konularında sorularınız için Tiktok yardım ve destek hattı üzerinden bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın